Projektinė veikla grupėse

VAIKAI IR VIZUALIEJI MENAI: geometrija mene, menas geometrijoje. KĄ MENA MENAI? KAIP MENAS MOKO MATYTI?
Šiandien priešmokyklinukai “Zuikučiai” ir mokytojos Agne bei Evelina, mokytojų padėjėja Alma vyko į edukacijos programą “KŪRYBINĖ LAISVĖ”. Šį kartą mažiesiems talentams veiklos mena geometrinės abstrakcijos pasaulį. Vaikams atsiverė geometrijos žaismės. Jie bandė atpažinti, kokią nuotaiką kuria pavaizduotos formos, svarstė, kaip kinta nuotaika pakeitus jų spalvas ir išdėstymą. Visi linksmai pasinerė į formų sukūrį ir žaisdami kurė savo paveikslus. Ačiū sostinės Radvilų muziejui už nuostabias kūrybines edukacijas ikimokyklinio amžiaus VAIKAMS. JŲ JAU DAUGĖJA. Jos supažindina su vizualiaisiais menais, vaizdų raiškos priemonėmis. Išties VILNIUS YRA MOKYKLA ir mažiesiems sostinės vaikams.
Kontekstinė veikla “Su gamta gyvenu darnoje: pažįstu, saugau…”
“Gandriukų” grupės vaikai mokosi suprasti, ką kalba rudeniniai lapai. Pasitelkę mikroskopus ir padidinamuosius stiklus galime pažinti gamtos kalbą, jos būklę, kaip prisitaikyti prie aplinkos pokyčių… Džiaugiuosi grupės pasiekimais ir dėkoju mokytojai Erika Aladaviciene už įdomios patyriminės veiklos organizavimą.
Žiema… Šiuo nuostabiu metų laiku galima patirti daug potyrių, kūrybiškai praleisti laiką bei įgyvendinti daugelį STEAM idėjų. Priešmokyklinikai “Smalsučiai” išsiruošė į kupiną tyrinėjimų ir atradimų žygį po žiemos pasaulį, susipažino su metų ratu.