ŽIBINTAI – ŠVIESOS, GERUMO, VILTIES NEŠĖJAI

Su rudens pabaiga ir žiemos pradžia darželyje vyko jau tradiciniu tapęs darželio renginys ,,Švieskit, Žibintai“. Šiais metai Žibintų renginys vyko kitaip, bet gal dar įdomiau, išradingiau, susitelkčiau… Įžiebę „Gerumo ir Vilties“ žibintus siuntėm žinutę pasauliui – ,,Būkim sveiki, geranoriški, tolerantiški, draugiški!“…
Renginio metu darželis buvo apjuostas šviesa, kuri sklido iš vaikų atsineštų žibintų, kurie simbolizuoja šviesą ir viltį… Renginio metu vaikai pajuto ir išgyveno vieningumo ir draugystės jausmus.
Šventės metu “Gudručių” grupės vaikai kartu su mokytoja Kristina Ragauskienė sekė adventinę pasaką, klausėsi adventinių melodijų bei prisiminė advento prasmę.
Adventinis laikotarpis – gera proga žvakelių šviesoje jaukiai pasėdėti su draugais, kalbėtis, žiūrėti filmukus apie gerumą, pagarbą, pagalbą ir toleranciją vienas kitam. Vaikai geriau suvoks šviesos ir tamsos, ugnies reikšmę, taps artimesni ir atviresni vienas kitam, išsakys savo išgyvenimus, išlaisvins savo kūrybines galias, labiau pasitikės savo jėgomis. Šventė mums visiems priminė, kad nors lauke ir tamsu, viduje visada šilta ir šviesu.